Affiliate Satış Ortaklığı Google Kazançları Kitabı

google, google kazançları, google para, gooogle para kazanmak, internetten para kazanmak,
Google Para Kazanmak,Affiliate Satış Ortaklığı
Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı,internetten para kazanma,internetten satış yapma sistemini en ince detaylarına kadar a dan z ye öğretildiği,kaynakları ile beraber detaylı inceleyen alanında yazılmış ilk Türkçe kitaptır.


Kitabın  en önemli özelliği son derece anlaşılır bir dille, resimli anlatımlarla, karmaşık terimler kullanmadan kullanılan yabancı terimlerinde ne anlama geldiğini açıklayarak herkesin anlayabileceği bir dille anlatılmasıdır

Kitapta anlatılan adımları uygulayarak bir kaç saat içinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Harekete geçmeden önce kitabı bir kaç kez okumak gerekir çünkü içinde bir çok püf nokta bulunuyor.Kitapta anlatılan sistemi uygulayabilmek için bir web sitenizin olmasına gerek yoktur.

Bu kitapta en yüksek komisyonlu ve en çok talep gören ürünleri bulabilmemizi sağlayacak bilgiler sunuluyor. Bu komisyonlar 40 ila 80 arasında değişiyor.

İnternete bağlanabildiğiniz her yerden işlemlerinizi yapabilir kazançlarınızı görebilir ve reklamlarınıza müdahale edebilirsiniz. Google Kazançlarının sunduğu yöntemlerle Reklamlarınızın  takip edildiğini ve satışlarımın arttığını görürsünüz.


Sıradan bir işten alabileceğinizin kat kat fazlasını Google Kazançlarının sunduğu yöntemlerle kazanırsınız.

Affiliate Satış Ortaklığı ve Google Pazarlama
Size düşen sadece hesabınıza ulaşıp kampanyalarınızı kontrol etmek,google kazançları ile çok kolay para kazanabilirsiniz. İnternette satışı yapılan ürünlere satış ortağı oluyorsunuz ve komisyonunuzu alıyorsunuz.

Satış ortağı olacağınız ürünleri seçerken kitapta anlatıldığı gibi dikkatli yaparsanız ve düzenli olarak işinizi takip ederseniz çok paralar kazanabilirsiniz.

İşi olmayanlar için ideal bir iş fırsatı sunuyor google kazançları kitabı.Kitapta dünya üzerindeki ürün pazarlayan en güvenilir siteler veriliyor.Bu sitelerde binlerce ürün var. Önemli olan doğru ürünleri seçmek ve doğru reklam kampanyasını oluşturmak işte bu noktada google kazançları kitabı sizlere yardımcı olacaktır


Kitapta bahsedilen 5 adımı kullanarak para kazanmaya başlayacaksın. Bu adımlar o kadar kolay ki, sana sunulan olanaklara şaşıracaksın.11.000 den fazla dijital ve fiziksel çok yüksek komisyonlu ürünleri nerede nasıl bulacağını ve nasıl seçeceğini göreceksiniz.

Bilgi verilecek ardından gerekli adımları pratik olarak yapman sağlanacak .Google kazanç formülü ile ilgili herkesin bilmediği sırlara vakıf olacak ve aksiyon bölümünde bu bilgileri pratiğe dökeceksin. Bu şekilde bilgilerin gerçekten işe yaradığını da test etmiş olacaksın.

Ürün testleri yapmak çok önemlidir. Ancak nasıl test edeceğini bilmen gerekir. Bu kitapta google ile para kazanman için tüm gerekli test bilgilerini ve sırlarını bulacaksın.

Doğru ürünü bulmak ve bu ürünlere konsantre olmak internetteki en temel sorundur en çok kazandıracak ürünleri hangi kriterlere göre nasıl seçeceğinin de cevabını bulacaksın google kazançları kitabında.

Test kampanyalarındaki maliyetleri minimize etmek yanılma payınızı ve bu yanılmadan doğacak masraf riskini ortadan kaldıracak . Doğru ürünü minimum maliyette nasıl paraya dönüştüreceğinizi göreceksiniz. Bir ürünün doğru olup olmadığını anlamanın metotlarını ve gerçek denenmiş rakamları göreceksiniz.

Adwords hesabı nasıl açacağını hızlı bir şekilde başlamak için resimli anlatımlarla kolay şekilde öğrenmen sağlanacaktır. Hesabı açtıktan kısa süre içinde para kazanmaya başladığını göreceksiniz.

Birçok kişi adwords reklamı yapar ve detaylarını düşünmeden başlatır .En etkili adwords kampanya hazırlama metotlarını ve müşteriyi çekme yollarını öğreneceksiniz. Bu sayede daha az maliyetle daha çok para kazanacaksınız.

Resimli anlatımlar sayesinde anlatılan adımları yapabilmen kolay olacak. Ayrıca bonus olarak gönderilecek video ve dersler ile eğitileceksiniz.

Kitabın ayrıntılı tanıtımına ve kitabı satın alanlara hediye bonus olarak verilenlere Burdan ulaşabilirsiniz.


  2 yorum:

  1. İçeriğiniz güzel ama analytics konusunu tam işlememişsiniz sanırım. O konuda da detaylıca bilgi vermeniz mümkünmüdür?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. http://googleokulu.blogspot.com.tr/2013/03/analytics-kodunu-blogger-wordpresse.html bu makalemizi de okumanızı öneririm

      Sil